בריכות פרטיות, בריכות נירוסטה, בריכות בטון, בריכות על הגג, בריכות פנטהאוז, תכנון בריכות, עיצוב בריכות ועוד.
למעבר לאתר החדש
דגמים אודות COASTSPAS מאפיינים יתרונות גלרית התקנות גלרית קטלוגים גלרית וידאו
COASTSPAS

אודות CoastSpas

 

COAST SPAS– בחזית הטכנולוגיה של FERRA

חברת COASTSPAS הוקמה בשנת 1995, על בסיס החזון המשותף של מקימי החברה להפוך ליצרני בריכות הג'קוזי האיכותיים ביותר בעולם.
היום, ניתן לאמר כי החזון הפך למציאות- COASTSPAS מובילה את התחום בעולם כולו על בסיס ערכים של חדשנות, עיצוב ואיכות בלתי מתפשרת.

מאז הקמתה ועד היום רשמה חברת COASTSPAS מספר רב של פטנטים בתחום הג'קוזי וכן זכתה לפרסים נחשבים בזכות העיצוב והחדשנות המאפיינים אותה לאורך השנים. 

COASTSPAS מחזיקה בקולקציה של מעל 30 דגמי ג'קוזי לגינה, לחצר, למרפסת ולגג, ביותר מ-65 וריאציות, המתאימים לכל סגנון חיים ותקציב. דגמי הג'קוזי המתקדמים של COAST SPAS מאובזרים במסכי LCD, מערכות שמע ו-MP3, מערכת קולנוע ביתי הכוללת מערכות סאונד מתקדמות, מפלי מים, משענות ראש מתכווננות ושלטים אוניברסאליים העמידים במים.

חברת COASTSPAS משתפת פעולה עם חברות שונות מהמובילות בתחומן, כגון:
 יצרניות רכיבים וחומרי גלם מהשורה הראשונה כגון BALBOA ארה"ב- יצרנית מערכות בקרה לג'קוזי, TEK TUBE קנדה - יצרנית צנרת המתמחה בתחום הג'קוזי, OWENS CORNING - יצרנית חומרי הגלם המובילה והנחשבת בתחום הפיברגלס, WATERWAY - יצרנית רכיבי ג'קוזי כגון ג'טים, משאבות, מגופים וכמובן SONY לתחום מערכות האודיו וידאו. חברות אלו שותפות לאספקת החומרים והטכנולוגיות מהמתקדמים בעולם על מנת להבטיח את האיכות הגבוהה ביותר לכל דגם ודגם.

בשנת 2000 הפכה החברה לאחת הבודדות בתחום מערכות הספא בעלות תקן ISO. זהו תו תקן בינלאומי לניהול בקרת איכות, מתוך דאגה לשביעות הרצון של הלקוחות. החברה דואגת למתן שירות מלא לבריכות הג'קוזי, תוך הבטחה שהמוצר מגיע ללא פגמים וללא תקלות.

דגמי הג'קוזי המתקדמים של COASTSPAS מאפשרים לכל אחד ואחת לבחור את בריכת הספא האידיאלית, במגוון אפשרויות עיצוב ותכנון, עם מערכת סילוני מים מותאמת אישית,לחוויה הידרותרפית מושלמת. עבור כל אחד מדגמי הג'קוזי של COASTSPAS ניתן לבחור מאפייני צבע, ציפוי וגימור שונים: ניתן לבחור מבין 12 גימורי אקריליק יפיפיים ו-9 חיפויים חיצוניים.

בנוסף, התכנון הארגונומי של מערכות הסילון של COASTSPAS מעניק תועלות טיפוליות מקסימאליות, תוך כוונון לקבוצות שרירים שונות וביצוע פעולות שונות. ניתן להתאים את הג'קוזי לצרכים האישיים של כל אחד ואחת  על מנת להבטיח את פעולת זרמי הסילון, מספרם וכמובן העוצמה שלהם, לצרכים הייחודיים של הלקוח. 
לאתר היצרן: www.coastspas.com וגם www.northwindhottubs.com