בריכות פרטיות, בריכות נירוסטה, בריכות בטון, בריכות על הגג, בריכות פנטהאוז, תכנון בריכות, עיצוב בריכות ועוד.
למעבר לאתר החדש
דף הבית » ישירות מוונקובר קנדה - דגמי הג'קוזי החדשים!
ישירות מוונקובר קנדה - דגמי הג'קוזי החדשים!
ג'קוזי משפחתי יוקרתי דגם APEX איכותי ל-6 אנשים

קבלו את הדגם החדש מבית Coast Spas HOT TUBS, ג'קוזי לגינה משפחתי דגם  APEX - ג'קוזי יוקרתי וסופר איכותי ל 6 אנשים! רק הוצג באירוע ההשקה בשבוע שעבר בוונקובר קנדה וכבר בדרכו לארץ. לפרטים נוספים התקשרו 08-8680221 

דגם הסווימספא swimspa קצה נעלם היחידי בעולם

דגם הסווימספא קצה נעלם היחידי בעולם של Coast Spas HOT TUBS קנדה - עכשיו בתצוגה במתחם שלנו ברח אדום 33 א.ת כנות.
לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ התקשרו 08-8680221

 
Halifax מידות 234*234 סמ

גם דגם ה Halifax של Coastspas קנדה עכשיו באולם התצוגה שלנו בכנות! ה HALIFAX עם שישה מקומות ישיבה כולל מיטת עיסוי ו-44 ג'טים.
מסדרת ה ECO החדשה של COASTSPAS - ג'קוזי לכ-ו-ו-ו-לם!

MIRAGE CURVE 4

גולת הכותרת של האירוע היתה ללא ספק חשיפתו של דגם ה MIRAGE החדש בגרסת ה CURVE, דגם הג'קוזי המוצלח שודרג ועתה משווק גם עם גרסת מפל מים מוגבה וערכת משוטים להתעמלות מימית.

 
דגם ה MIRAGE CURVE החדש

הג'קוזי היחידי בשוק במידות באורך 3.35 מטר ישווק בשתי גרסאות, בגרסה השטוחה הרגילה ובגרסה המוגבהת עם מפל מים באורך 60 ס"מ. העיצוב הייחודי כמובן מוגן בפטנט וניתן להשיגו רק בדגמים של COASTSPAS.

ג'קוזי דגם ה MIRAGE CURVE החדש 2

בגרסה שהוצגה באירוע קיבל הג'קוזי גוון ייחודי מדגם MIDNIGHT CANYON וחיפוי חיצוני מפיברגלס דמוי טיח צבעוני. החיפוי החיצוני מוצע ב 4 גוונים מקוריים ובנוסף ניתן לצביעה מקומית בכל גוון שייבחר ע"י הלקוח.

 
צג המגע החדש של דגמי הג'קוזי מסדרת ה LUXURY

בכל דגמי הג'קוזי מסדרת LUXURY יותקן השנה צג הפעלה מתוצרת BALBOA עם מסך מגע מלא! ללא כפתורים, ללא לחצנים, עם אפשרות לשינוי גוון המסך ועם תפרטי הפעלה אינטואיטיבי וידידותי. צג זה בלעדי לדגמי הג'קוזי של COASTSPAS.

ג'ט ה LAVA החדש

באירוע נחשף גם הפיתוח האחרון בתחום תוספי האוירה לג'קוזי - ג'ט הלבה או בשמו המקורי LAVA JET. בשל מיקומו מעל מפלס המים אפשר להתקין ג'ט זה רק בדגמי ג'קוזי עם דופן מוגבהת - כמו בסדרת ה CURVE.

 
LAVA JET water

הג'ט הייחודי LAVA JET בפעולה עם מים. שילוב של מים ותאורת LED מוסיף אווירה שונה לטבילה בג'קוזי. סדרת ה CURVE והקצה הנעלם עם הדופן האחורית המוגבהת כאילו עוצבו מראש לקלוט את הג'ט הייחודי הזה הממוקם ליד מפל המים הראשי.

WELLNESS 5B

חשיפה ראשונה של דגם הג'קוזי \ בריכת שחייה נגד הזרם, ה WELLNESS 5, אורכו של ג'קוזי זה 5.70 והוא מצוייד ב 3 ג'טים שחייה ייחודיים של WATERWAY. הג'קוזי מוצע כרגע בגוון שיש לבן וחיפוי חיצוני מעץ CEDAR קנדי.

 
דגם ה WELLNESS 4 שחייה נגד הזרם וג'קוזי

במקביל לדגם השחייה נגד הזרם החדש הוצג גם ה WELLNESS 4 המאופיין ע"י אזור ג'קוזי המופרד מאזור השחייה. אורכו של דגם זה כ 6 מ' והוא מאפשר כיוון טמפרטורות שונות באזור הג'קוזי ובאזור הבריכה.

הג'טים המוארים החדשים לשחייה נגד הזרם

הג'טים הייחודיים של דגמי השחייה נגד הזרם של COASTSPAS קיבלו השנה שדרוג ע"י שילוב גופי תאורת LED בתוך הג'טים, גווני התאורה כמובן ניתנים לשינוי ידני או לתחלופה רציפה ע"י מערכת הבקרה של הג'קוזי.

 
דגם בריכת השחייה נגד הזרם החדש של COASTSPAS - ה WELLNESS 5

ניתן לראות בתמונה זו את מרחב השחייה העצום של דגם ה WELLNESS 5, מבט מכיוון אזור הישיבה המכיל 3 מושבים וגם מיטת עיסוי נוחה במיוחד. ליד הג'טים לשחייה מותקן מושב עיסוי נוסף עם 8 ג'טים לעיסוי הגב.

אזור העיסוי המימי בדגם השחייה החדש של COASTSPAS

אזור הג'קוזי - ה"סלון" של דגם ה WELLNESS 5 עם שלושת המושבים ומיטת העיסוי כולל גם ערכת התעמלות מימית להידרותרפיה - משוטי חתירה וגומיות, כמו כן ניתן לרכוש עם הג'קוזי את עמוד הנירוסטה עם הרצועה לקיבוע השחיין במרכז הבריכה.

 
גוון הג'קוזי החדש TUSCAN SUN

גוון ה TUSCAN SUN שהוצג בשנה בעברה נראה נפלא על כל ג'קוזי אבל במיוחד על דגם ה JOURNEY, ג'קוזי זה הינו אחד מרבי המכר של COASTSPAS בעיקר בשל המרחב הפנימי הגדול למרות מידותיו החיצוניות הסבירות.

גוון הג'קוזי החדש TUSCAN SUN מבט מקרוב

מבט מקרוב על גוון האקריל ה TUSCAN SUN, היפה בגוון זה הוא שעל כל דגם ג'קוזי הוא יראה שונה לחלוטין מאחר ואין לוח אקריל אחד הזהה למשנהו. ככל שהג'קוזי גדול יותר הוא יקבל גוונים בהירים יותר.

 
גוון הג'קוזי החדש STORMY CLOUD מבט מקרוב

ולמי שמחפש גוון סולידי יותר על הג'קוזי שלו ימצא אותו בגוון ה STORMY CLOUD, טונים של אפור... גם כאן אין לוח אקריל הזהה למשנהו ומכאן שכל ג'קוזי המיוצר עם גוון זה אינו דומה לאף ג'קוזי אחר!

גוון הג'קוזי החדש PACIFIC RIM על דגם ה RADIANCE

גוון האקריל החדש לגמרי, ה PACIFIC RIM יצא לשוק רק לפני חודשיים והיה בלעדי לCOASTSPAS עד פברואר 2014. בתמונה זו הוא מעטר את דגם ה RADIANCE, דגם ג'קוזי וותיק שקיבל מראה חדש ורענן.

 
גוון הג'קוזי החדש PACIFIC RIM - מבט מקרוב

מבט מקרוב על גוון ה PACIFIC RIM, כאן בשילוב תאורת הג'קוזי הייחודית - בתוך הג'טים של הג'קוזי וצג המגע החדש של BALBOA. גם בגוון זה לא יצאו 2 דגמי ג'קוזי זהים ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שהג'קוזי שלכם יהיה אחד וייחודי.

גוון הג'קוזי החדש על דגם ה EDGE

דגם ה EDGE, ג'קוזי קצה נעלם עם גוון הג'קוזי החדש, ה PACFIC RIM, ניתן לראות את השתקפות תאורת ה LED על האקריל. הדגם הזה עם חיפוי חצינוי מפיברגלס דמוי טיח העמיד בכל מזג אויר וללא מגבלת זמן.

 
הג'טים החדשים של דגמי הג'קוזי מסדרת ה NORTHWIND

הג'טים החדשים מתוצרת WATERWAY של סדרת דגמי הג'קוזי NORTHWIND. בתמונה זו אנו רואים את הג'טים המיועדים לצוואר הממוקמים מעל קו המים ומעניקים עיסוי בדיוק לנקודות הכואבות.

הג'טים החדשים לעיסוי הרגליים

מי לא רוצה עיסוי עמוק לכפות הרגליים בסוף יום עבודה? AQUASOLES - הג'טים החדשים בדגמי הג'קוזי של COASTSPAS עושים בדיוק את פעולת העיסוי לרגליים ללא מאמץ וללא טובות מאף אחד. ניתן להזמים כתוספת עם כמעט כל דגמי הג'קוזי.

 
הג'ט המואר של דגמי הג'קוז מסדרת LUXURY

סדרת דגמי ה LUXURY אופיינה גם השנה בג'טים האלגנטיים והחלקים מנירוסטה של WATERWAY. ניתן להזמין ג'טים מוארים בכל דגמי הג'קוזי מסדרה זו או את התאורה הרגילה מחוץ לג'טים.

דגמי ה TUBLICIOUS - ג'קוזי נייד בגוונים החדשים

דגמי הג'קוזי הנייד של COASTSPAS - המותג TUBLICIOUS קיבלו השנה רענון בצורת שורת גוונים רעננים חדשים, בפועל ניתן השנה להזמין את דגמי הג'קוזי הנייד בכמעט כל גוון מהרפרטואר הכללי של COASTSPAS.

 
TUBLICIOUS ג'קוזי נייד בגוון אדום פרארי

מכל הגוונים החדשים של ה TUBLCIOUS בחרנו להתמקד ולהציג לכם דווקא את היוצא דופן, את האדום FERRARI. מתאיםבמיוחד לאוהדי קבוצות כדורגל מסויימות הרוצים להביע את תמיכתם בקבוצה גם בג'קוזי.