בריכות פרטיות, בריכות נירוסטה, בריכות בטון, בריכות על הגג, בריכות פנטהאוז, תכנון בריכות, עיצוב בריכות ועוד.
למעבר לאתר החדש
דף הבית » קבלו טעימה מהתקנות ג'קוזי מהתקופה האחרונה...
קבלו טעימה מהתקנות ג'קוזי מהתקופה האחרונה...
התקנת ג'קוזי לגינה דגם NIAGARA בראש הנקרה

הנוף של ראש הנקרה דרך סף ה-infinity בדגם ה NIAGARA של Coast Spas HOT TUBS...עם מפל המים האחורי בעצמה מלאה! ג'קוזי לגינה עם אפקט ה"קצה הנעלם" בו קו המים מתמזג עם הנוף  -7 מושבים כולל מיטת עיסוי.

ג'קוזי לגינה דגם HELIOS - ג'קוזי משפחתי

ג'קוזי לגינה דגם HELIOS בהתקנה חצי שקועה במושב בעמק חפר. דגם משפחתי מתוכחם ל 6 אנשים: 234*234 ס"מ כולל תאורת לד, מערכת חיטוי אוזון, בידוד קצף פוליאוריתן, כיסוי מבודד, כריות ראש, חיפוי חיצוני - עץ CEDAR קנדי אמיתי, צבע אקריל פנינה. דגם ג'קוזי רב מכר בזכות איזון בין עלות ותמורה להשקעה!

 
ג'קוזי לחצר דגם ALPHA בנווה מבטח

ג'קוזי לגינה דגם ALPHA עכשיו גם עם מערכת Microsilk ייחודית לטיפול בעור ע"י בועות מיקרוסקופיות של חמצן. סדרת הג'קוזי הפופולרית ביותר - במידות המתאימות לרוב היישומים. הרבה ג'קוזי במחיר משתלם!! הסדרה מתאימה ל 5-6 רוחצים בנוחות וברווחה עם גרסאות ספסל שטוח או מושבים אישיים שקועים.

ג'קוזי לגינה דגם MIRAGE על גג באילת

ג'קוזי לגינה דגם MIRAGE בהתקנה על גג באילת. ג'קוזי המסיבות האולטימטיבי - בילוי מושלם על גג וילה אירוח באילת. 8 מושבים כולל ספסל שכיבה ומערכת הספא האולטימטיבית כל מה שצריך בג'קוזי... ויותר!

 
ג'קוזי לגג  דגם SEABREEZE על גג בתל אביב

ג'קוזי לגינה דגם SEABREEZE בהתקנה על גג בתל אביב. ג'קוזי המסיבות האולטימטיבי, מציע אפשרויות בילוי חברתי בשילוב טיפול הידרותרפי. 5 מקומות ישיבה, 30 ג'טים מנירוסטה, משאבת סינון \ סחרור 5 כ"ס, ועוד. 

ג'קוזי לחצר משפחתי דגם HELIOS בעומר

ג'קוזי משפחתי דגם HELIOS בהתקנה חצי שקועה ביישוב עומר. שילוב צבעים - חיפוי אפור עם דק סינטטי אפור וכיסוי תואם. ג'קוזי משפחתי מתוחכם עם עיצוב פנימי מרווח המעניק נוחות מירבית ל 6 רוחצים מבוגרים! דגם ג'קוזי רב מכר בארץ ובעולם בזכות איזון בין עלות סבירה ותמורה נדיבה להשקעה.

 
	ג'קוזי דגם SEABREEZE בגינה במיתר - אוג' 2016

ג'קוזי לגינה דגם SEABREEZE בהתקנה במיתר. התקנה חצי שקועה מאפשרת כניסה ויציאה נוחה מהג'קוזי, רק מתיישבים ומעבירים רגליים לצד השני... 5 מקומות ישיבה, 30 ג'טים מנירוסטה, משאבת סינון \ סחרור 5 כ"ס, ועוד. 

ג'קוזי לגינה דגם VANTAGE בחצר אחורית - ספט' 2016

ג'קוזי לגינה דגם VANTAGE בהתקנה עליונה. מהאניה - ישר ללקוח ובנחיתה רכה ישר לחצר האחורית... חמשת מושבי העיסוי הנפרדים והמעוצבים בנויים להעניק עיסוי לכל קבוצת שרירים בגופך. רק להתמסר לשלל הג'טים ההידרותרפיים ומפלי המים ולהרגע...

 
ג'קוזי דגם PHANTOM על גג בחולון - יוני 2016

ג'קוזי לגינה דגם PHANTOM בהתקנה על גג קומה 20 בחולון. ג'קוזי קצה נעלם המתמזג עם קו הנוף ב 2 כיוונים! עם 7-8 מקומות ישיבה, תאורה מדהימה בפנים ובמעטפת החיצונית ועוד פינוקים... גם לכם יש מרפסת פנוייה?

ג'קוזי דגם VANTAGE בהתקנה בהרצליה - אפר' 2016

ג'קוזי לחצר דגם VANTAGE בהתקנה חצי שקועה בדק בהרצליה. 5 מושבי עיסוי נפרדים ומעוצבים, משאבה 5 כ"ס ומפוח...הרשו לעצמכם להתמסר לשלל הג'טים ההידרותרפיים ומפלי המים ולהרגע...

 
ג'קוזי לגינה דגם ALPHA בחצר באשקלון - אפריל 2016

דגם ה- ALPHA החדש של Coast Spas HOT TUBS, הראשון בארץ! בהתקנה חצי שקועה בחצר באשקלון: 6 מקומות ישיבה, מפלי מים, 30-50 ג'טים, משאבות 5 כ"ס, תאורת לד, מערכת חיטוי אוזון ובעיקר - האיכות הבלתי מתפשרת של Coastspas קנדה.

ג'קוזי לגינה OMEGA על גג באשקלון - מרץ 2016

ג'קוזי לגינה מדגם OMEGA המיועד ל-4 אנשים הותקן על גג באשקלון. דאגנו לא רק ג'קוזי - אנחנו דאגנו להכלללל... תכנון נוף, עבודות דק, פרגולות, גינון, חשמל ועוד... הג'קוזי כולל מושבים עמוקים ונוחים במיוחד. בשל מידותיו ומשקלו הקטנים - מתאים כג'קוזי לגג ולמרפסת.

 
בריכת זרמים דגם Wellness 5 בתל אביב - מרץ 2016

בריכת זרמים - דגם ה Wellness 5 בהתקנה חצי שקועה בדירת גן בתל אביב. סדרת ה WELLNESS תוכננה ופותחה בשיתוף הקרן הקנדית למחקר דלקת פרקים (ARC) ונועדה לטיפול הידרותרפי לסובלים מכאבים כרוניים. מנגנון ה"שחיה נגד הזרם" הינו ייחודי ל COASTSPAS וכולל ג'טים אובליים רבי עוצמה.

ג'קוזי משפחתי דגם HALIFAX בתל ברוך - פבר' 2016

ג'קוזי לגינה דגם HALIFAX (דגם משפחתי גדול ומרווח) מותקן בחצר בית בתל ברוך. מתאים לאירוח המשפחה המורחבת או כל החברים... ל-HALIFAX מערכת ג'טים חזקה מאוד באזור הרגליים לעיסוי מפנק במיוחד! 

 
התקנת ג'קוזי דגם ARUBA על גג בתל אביב - דצמ' 2015

יום חורפי בתל אביב...אבל חמים ונעים בתוך ג'קוזי דגם ה ARUBA שהותקן על גג קומה 9 בתל אביב! מתאים ל-4 רוחצים  אך כולל את כל היתרונות של דגמי הג'קוזי הגדולים - מושבים מעוצבים ונוחים, סילוני מים עוצמתים, תאורת LED ועוד...

ג'קוזי לחצר TORONTO בראשלצ - נוב' 2015

ג'קוזי לחצר דגם TORONTO הותקן בראשון לציון - התקנה חצי שקועה בדק IPEA. שישה מקומות ישיבה כולל מיטת עיסוי, 28 או 44 ג'טים. ג'קוזי לגינה MIDSIZE מסדרת ה ECO החדשה של COASTSPAS - ג'קוזי לכ-ו-ו-ו-לם! הרבה ג'קוזי במחיר משתלם!

 
ג'קוזי HORIZON קצה נעלם של COASTSPAS ברחובות - נוב' 2015

ג'קוזי HORIZON ברחובות אחרי הגשם... דגם "קצה נעלם" המאחד את קו המים עם קו הנוף בהתקנה עם חיפוי חיצוני CEDAR ומרים כיסוי בוכנתי להרמה קלה. כולל תאורת לדים, 2 מפלי מים צדדיים בנוסף למפל המים האחורי ברוחב 60 ס"מ ומפל הקצה הנעלם... 

ג'קוזי לגינה דגם MIRAGE במושב גיאה - נוב' 2015

עוד התקנה של דגם הג'קוזי הענק MIRAGE מתוצרת קנדה הגיעה לסיומה! כשאין מגבלות של מקום, הג'קוזי מסדרת ה KING SIZE מאפשר שפע אופציות להשלמת חווית הטבילה. במושב גיאה שבחוף אשקלון נהנים מ 8 מושבים כולל ספסל שכיבה, תאורת אווירה ייחודית, מערכת סינון ציקלונית, מערכת חימום ובקרה אלקטרונית ועוד

 
ג'קוזי לגינה דגם NIAGARA מותקן על גג - אוק' 2015

תמונה ראשונה מהתקנה מדהימה של דגם ה-NIAGARA על הגג - 7 מושבים כולל מיטת עיסוי עם ג'טים מפנקים, ומרים כיסוי בוכנתי להרמה קלה. הג'קוזי הוא מדגם "קצה נעלם" הייחודי ל-Coastspas קנדה, בו קו המים מתמזג עם הנוף אשר עד לא מזמן היה אפשרי רק בבריכות שחיה יוקרתיות...

ג'קוזי דגם MIRAGE בהתקנה שקועה - אוק' 2015

ג'קוזי דגם MIRAGE בהתקנה שקועה מסדרת CURVE של COASTSPAS - יצא מדויק ונקי כמו הדמיה, ג'קוזי למיטיבי לכת... עם מפל מים ברוחב 60 ס"מ הממחיש את הייחודיות שבסדרת ה CURVE.

 
ג'קוזי דגם SEABREEZE בחצר בכוכב מיכאל - ספט' 2015

ג'קוזי דגם SEABREEZE הקלאסי הותקן במושב כוכב מיכאל בדרום...ג'קוזי המסיבות האולטימטיבי, מציע אפשרויות בילוי חברתי בשילוב טיפול הידרותרפי.
מבנה עגול מסורתי דמוי הוט טאב עם חיפוי עץ CEDAR טבעי. בג'קוזי מקום לעד 5 מבוגרים - אידיאלי להתקנה באזורים עם גישה מוגבלת.

דגם VANTAGE מותקן במושב בגדרות - יולי 2015

הפעם אחד קטן - Coastspas VANTAGE מותקן באחד ממושבי גדרות...הג'קוזי שמכניע את לחצי היום יום...5 מושבי עיסוי נפרדים ומעוצבים של דגם ה VANTAGE בנויים להעניק עיסוי לכל קבוצת שרירים בגופך! הג'קוזי בולט בשלל ג'טים הידרותרפיים ומפלי מים להרגע.

 
ג'קוזי דגם OMEGA על גג בתל אביב - יולי 2015

עוד התקנה מוצלחת של ג'קוזי לגינה דגם OMEGA על גג בתל אביב...דגם ג'קוזי קומפקטי ל 4 אנשים עם מושבים עמוקים ונוחים במיוחד! אחד מ-6 דגמי הג'קוזי בסדרת ה MINI SIZE המאפשרים ישיבה והנאה בנוחות של 2 עד 5 רוחצים, וזאת מבלי לוותר על האיכות של COASTSPAS ומגוון רמות הגימור ומפרטי התוספות. 

ג'קוזי לגינה דגם OMEGA עם מע' microsilk על גג בירושלים - יוני 2015

דגם ה OMEGA של Coastspas נחת בשלום על גג בשכונת רמות, ירושלים! 4 מושבים כולל מיטת עיסוי, מערכת microsilk ייחודית לטיפול בעור בעזרת חמצן, 30 ג'טים, משאבה 5 כ"ס, 20 לדים וחיפויים חיצוני מעץ cedar קנדי. בשל מידותיו הקטנות - מתאים כג'קוזי לגג ולמרפסת!

 
ג'קוזי SEABREEZE מותקן בירושלים - יוני 2015

ג'קוזי מדגם SEABREEZE מותקן בקומה 6 על גג בירושלים, משולב עם המבנה של הבריכה. בג'קוזי מקום לעד 5 מבוגרים - אידיאלי להתקנה באזורים עם גישה מוגבלת. מבנה עגול מסורתי דמוי הוט טאב, ה-SEABREEZE הוא ג'קוזי המסיבות האולטימטיבי, מציע אפשרויות בילוי חברתי בשילוב טיפול הידרותרפי! 

ג'קוזי לגינה דגם RADIANCE עם מפל מים בירושלים - יוני 2015

בגינת גג ירושלמית הותקן ג'קוזי לגינה דגם RADIANCE - בעל 6 מושבים וחיפוי עץ ארז קנדי, ומפל מים ברוחב 60 ס"מ! ל RADIANCE מבנה אסימטרי ייחודי בלעדי ל COASTSPAS ומתהדר במפל המים המרשים ובמושבים מפנקים..., ושלל הג'טים והתוספות הכלולות מגדיר מחדש את הנאות הבילוי בג'קוזי. מה צריך יותר? 

 
ג'קוזי מדגם NIAGARA על גג בבת ים - אפריל 2015

התקנה של דגם NIAGARA של COASTSPAS גבוה מעל הרחוב בבת ים - מקום טוב עם נוף לים! אפקט ה"קצה הנעלם" בו קו המים מתמזג עם הנוף בסדרת ה CASCADE. לג'קוזי 7 מקומות ישיבה כולל מיטת עיסוי, ומערכת השליטה הייחודית של BALBOA - שליטה מכל מקום בעולם על מערכות הג'קוזי דרך האינטרנט.

ג'קוזי לגינה דגם MIRAGE בהתקנה חצי שקועה ברעננה - אפריל 2015

דגם ה MIRAGE בהתקנה חצי שקועה ברעננה. ג'קוזי לגינה מרווח ל-8 רוחצים עם מפל המים ברוחב 60 ס"מ ממחיש את הייחודיות שבסדרת ה CURVE. המבנה האלכסוני הייחודי של הג'קוזי - המוגבה בחלקו האחורי כדי לאפשר את התקנת המפל ותאורת LED בתוך מפל המים, משלים את חבילת העיצוב.

 
ג'קוזי קצה נעלם דגם NIAGARA במושב ביצרון

ג'קוזי קצה נעלם ייחודי ל COASTSPAS קנדה מדגם NIAGARA בהתקנה חצי שקועה במושב ביצרון. 7 מקומות, מפל מים עליון, מפל קצה נעלם ברוחב 2 מ'. גוון פנימי פנינה וחיפוי עץ CEDAR חיצוני משלים את החבילה.

ג'קוזי לגינה עם מפל מים עליון דגם JOURNEY במודיעין

ג'קוזי מדגם JOURNEY בהתקנה עליונה במודיעין עם גזיבו תואם ופינת ישיבה. ג'קוזי זה מאופיין ב 7 מקומות ישיבה \ שכיבה, 56 ג'טים, 3 משאבות 5 כ"ס, תאורת לד, חיטוי אוזון ומפל מים ייחודי ברוחב 60 ס"מ.

 
ג'קוזי לגינה דגם PARADISE בגן יבנה

ג'קוזי לגינה מדגם PARADISE המיועד ל 6 רוחצים מותקן בזולה מושקעת ומוסתרת בעיירה גן יבנה. קירות הזולה עשויים מבולי עץ אמיתיים. הג'קוזי כולל 30 ג'טים ו 2 מפלי מים, תאורת לד ומכשיר חיטוי אוזון.

ג'קוזי מדגם NIAGARA במושב ביצרון

דגם ה NIAGARA מאופיין בשלוש משאבות עוצמתיות 5 כ"ס כל אחת, 61 ג'טים כולל 2 ג'טים VOLCANO, חמישים (!) לדים כולל תאורה בתוך מפל המים, מערכת חיטוי אוזון, שלט רחוק וחמש שנות אחריות מלאה!

 
דגם ה NIAGARA - ג'קוזי קצה נעלם ייחודי של COASTSPAS בהתקנה בהר אדר

דגם ה NIAGARA - מסדרת דגמי הג'קוזי קצה נעלם בהתקנה חצי שקועה בהר אדר, בנוסף ל 61 הג'טים ושלושת המשאבות, הג'קוזי כולל גם מתקן קיפול כיסוי חצי אוטומטי וכל התוספות של רמת גימור ה LUXURY.

ג'קוזי קצה נעלם דגם NIAGARA בהתקנה חצי שקועה במושב נווה מבטח

ג'קוזי דגם NIAGARA בהתקנה חצי שקועה במושב נווה מבטח, כולל מערכת סראונד (4 רמקולים מוארים, SUBWOOFER ומסך LCD) ומערכת השליטה הייחודית של BALBOA - שליטה מכל מקום בעולם על מערכות הג'קוזי דרך האינטרנט.

 
ג'קוזי לחצר דגם PARADISE בהתקנה עליונה בתל אביב

ג'קוזי לגינה מתוצרת COASTSPAS קנדה מדגם PARADISE בהתקנה עליונה בתל אביב עם גזיבו ייחודי, בר מובנה + כסאות בר. הג'קוזי מיועד ל 6 רוחצים וכולל 40 ג'טים, 2 משאבות 5 כ"ס, תאורת לד היקפית ומערכת חיטוי אוזון.

ג'קוזי קצה נעלם דגם HORIZON בהתקנה חצי שקועה ביבנה 2

הדגם האחרון מסדרת הקצה הנעלם הייחודית של COASTSPAS - דגם ה HORIZON בהתקנה חצי שקועה בשכונת בנה ביתך ביבנה. הג'קוזי מיועד ל 6-7 רוחצים וכולל 61 ג'טים, 3 משאבות 5 כ"ס וחמש שנות אחריות.

 
ג'קוזי קצה נעלם דגם HORIZON בהתקנה חצי שקועה ביבנה

מבט קרוב יותר על העיצוב המדהים של דגם ה HORIZON, הדגם החדש ביותר בסדרת ה CASCADE - פטנט רשום של COASTSPAS קנדה עם מפל המים העליון ברוחב 60 ס"מ, התאורה הייחודית ומערכת השליטה דרך רשת ה WIFI.

ג'קוזי לגינה דגם PARADISE של COASTPAS ברחובות

דגם PARADISE הוותיק והמוצלח - ג'קוזי ל 6 רוחצים בהתקנה עליונה ברחובות, בני הזוג בנו לעצמם גן עדן פרטי בחצר שאינו משאיר הרבה סיבות לצאת מהבית. מתחם בילוי ואירוח מקורה והכל מתוצרת FERRA CANADIAN SPAS.