בריכות פרטיות, בריכות נירוסטה, בריכות בטון, בריכות על הגג, בריכות פנטהאוז, תכנון בריכות, עיצוב בריכות ועוד.
למעבר לאתר החדש
דף הבית » איך בוחרים בריכת שחייה?

איך אפשר לדעת איזו בריכה מתאימה ביותר לבית שלכם? מה ההבדל בין סוגי הבריכות? מהי "בריכה איכותית"? ומתי עדיף להקים בריכת פיברגלס או בריכת נירוסטה? על כל אלה ועוד במאמר לפניכם.

 

בריכת עמודים – בריכה עם יריעת ויניל הנתמכת על עמודים לאורך ולרוחב הבריכה. לרוב בריכת העמודים חשופה והכניסה אליה דרך סולם. חלק מבעלי בריכות העמודים מתקינים אותה בהתקנה שקועה. לרוב פעילה רק בעונת הקיץ ולאחר מכן מפורקת ומאוחסנת. תהליך האחסון גורר לעיתים קרובות לחורים ועובש. בריכת עמודים היא הפתרון הזול מבין האופציות בענף הבריכות.

בריכה מתועשת – כשמה, בריכה בייצור תעשייתי. לרוב בריכה עם יריעת PVCאו ויניל המולחמת למגוון חומרים: פח, פלסטיק, ברזל, בטון ועוד. תהליך ההתקנה קל ומהיר ויחסית זול. אורך חיי בריכה מתועשת קצוב בזמן.

בריכת פיברגלס – בריכה המותקנת כתבנית מוכנה. בעלת משקל עצמי נמוך המתאימה להתקנה בפנטהאוז/גג/מבנה לשימור ובכל שטח עם הגבלת משקל. ניתן להזמין בריכת פיברגלס ללא חיפוי/כולל חיפוי פסיפס/לבצע חיפוי בשטח.

בריכת בטון – נחשבת לבריכה יקרה אך עמידה לאורך שנים. כוללת תהליך יציקת בטון, בדיקת אטימות, אבזור טכני, הקמת חדר מכונות וחיפוי פסיפס/קרמיקה/אבן. זמן הקמה ארוך יותר ביחס לבריכה מתועשת.

בריכת נירוסטה – בריכה בעלת מראה ייחודי שאינו שכיח בנוף הבריכות המקומי. בריכת נירוסטה מותקנת כתבנית מוכנה וכוללת אבזור טכני (בורות ניקוז, אינלטים ותאורה). בריכות נירוסטה גדולות ממדים מורכבות בשטח בחלקים, בדומה לפאזל. בריכות הנירוסטה הינן בעלות משקל נמוך המתאים לפנטהאוז/גג/מבנה לשימור או כל שטח עם הגבלת משקל. גמישות החומר מאפשרת לעצב את הבריכה בכל צורה. בריכת נירוסטה היא הבריכה היקרה ביותר בענף הבריכות בגלל עלויות החומר.

 

 
כל מה שצריך לדעת על כלור לבריכה
כלור הינו יסוד כימי המשמש בין היתר לחיטוי וטיהור מי בריכות שחייה ומי שתייה, בזכות כושר קטילת החיידקים שלו....
מידע נוסף
כל המידע על בריכה מנירוסטה
בריכת שחייה מנירוסטה היא בריכה ייחודית ונדירה בנוף הבריכות הישראלי. לבריכת נירוסטה יש יתרונות רבים:...
מידע נוסף
חושבים על הקמת בריכה ביתית מבטון?
מי לא חולם על בריכת שחייה פרטית בבית?כזאת שתעלה את ערך הנכס ותהפוך את החצר שלכם למתחם מים מרענן לכל המשפחה,...
מידע נוסף
איך בוחרים בריכת שחייה?
איך אפשר לדעת איזו בריכה מתאימה ביותר לבית שלכם? מה ההבדל בין סוגי הבריכות? מהי "בריכה איכותית"? ומתי עדיף...
מידע נוסף