בריכות פרטיות, בריכות נירוסטה, בריכות בטון, בריכות על הגג, בריכות פנטהאוז, תכנון בריכות, עיצוב בריכות ועוד.
למעבר לאתר החדש
דף הבית » ג'קוזי לגג ולמרפסת

ג'קוזי לגג ולמרפסת

עם עליית רמת החיים בארץ לאורך העשורים האחרונים גוברת הפופולריות של דירות גג, במקביל גם בדירות "רגילות" - המרפסות מתוכננות יותר כאזור בילוי וגינה מאשר שטחי שירות. כמשווקי מוצרי פנאי אנו נתקלים בביקוש הולך וגובר למוצרים בכלל ודגמי ג'קוזי בפרט המתאימים להתקנה בשטחי הפנאי החדשים הללו.

אולם, התקנת ג'קוזי על גג הבית או המרפסת אינו עסק שיש להקל בו ראש, רוב הגגות והמרפסות אינן בנויות למשקל הרב של ג'קוזי גדול מלא מים ונדרשת התאמה של התשתית לקליטת המשקל הרב.

אנו ממליצים בחום להתייעץ עם מהנדס קונסטרוקציה לפני הרכישה, בעדיפות למהנדס אשר תכנון את הבית – ברשותו כנראה קיים מירב המידע הזמין לצורך אישור ההתקנה.

רוב הגגות והמרפסות מתוכננים לעומס מקסימלי של 350 ק"ג למ"ר, כאשר אזורים ספציפיים במבנה יהיו תמיד מחוזקים יותר יחסית לשאר כגון: מעל הממ"ד, בפינות הגג או מעל קירות ו\או עמודים.

לפניכם מספר דגמים אשר עומדים בתנאי המשקל הנ"ל ומתאימים להתקנה על גג
או מרפסת סטנדרטית ללא חיזוקים נוספים:

 
OMEGA
ג'קוזי ל 4 רוחצים מתוצרת קנדה במידות 168X212 ס"מ
משקל כולל 348 ק"ג למ"ר
החל מ
38,800 ₪
 
UNITY
ג'קוזי ל 5 רוחצים מתוצרת קנדה במידות 234X234 ס"מ
עם 2 מיטות עיסוי. משקל כולל 350 ק"ג למ"ר
החל מ
48,000 ₪
 
 
 
DIAMOND
ג'קוזי ל 2 רוחצים מתוצרת קנדה במידות 177x 235 ס"מ
משקל כולל 255 ק"ג למ"ר
החל מ
29,800 ₪
 
TUBLICIOUS
ג'קוזי נייד ל 2 רוחצים מתוצרת קנדה במידות 231X135 ס"מ
משקל כולל 250 ק"ג למ"ר.
החל מ
22,000 ₪
 

במידה ובחרתם אחד מהדגמים האחרים שלנו,
ניתן להתמודד עם בעיית המשקל בשתי דרכים:

חיזוק המבנה: במידה והמבנה עדיין בשלבי התכנון – חיזוק אזור התקנת הג'קוזי אינו דבר מסובך ודורש התייחסות הקבלן המבצע בשלב יציקת הרצפה. במבנים קיימים הדבר קצת יותר מסובך ודורש הוספת עמודים או קורות תמיכה לרצפה.

פיזור המשקל: התקנת קורות פיזור משקל מתחת לג'קוזי, לדוגמא: ג'קוזי השוקל 2000 ק"ג במידות 2X2 מ' יפעיל עומס של 500 ק"ג לכל מטר מרובע. בהתקנת הג'קוזי על קורות באורך 3 מ' (בולט חצי מטר לכל צד) יתפזר המשקל על 9 מ"ר והעומס למ"ר ירד ל 220 ק"ג.

בהתקנת הג'קוזי על קורות באורך 3 מ' (בולט חצי מטר לכל צד) יתפזר המשקל על 9 מ"ר והעומס למ"ר ירד ל 220 ק"ג.

הנפת הג'קוזי לגג

נתחיל מהסוף: ניתן להגיע לכל גג בכל קומה – הכל רק שאלה של עלויות, האמצעי הזול ביותר להניף ג'קוזי לגג – במידה והבניין נמצא בשלבי בנייה – להשתמש במנוף המשמש את חברת הבנייה. במידה ומדובר בבניין קיים או שמנוף הבניין כבר פורק – הצוותים שלנו מנוסים בתיאום והפעלת מספר חברות הנפה עם מנופים מ 12 מ' ועד לקומות הגבוהות ביותר ובמידה ויש צורך בחסימת הכביש – אנו מנוסים בהשגת ההיתרים הדרושים. ובמקרים הקיצוניים בהם בכל מקרה אין גישה למנוף – תמיד קיימת האופציה של הנפה עם מסוק! הקליקו לסרטון הנפת ג'קוזי לגג.