בריכות פרטיות, בריכות נירוסטה, בריכות בטון, בריכות על הגג, בריכות פנטהאוז, תכנון בריכות, עיצוב בריכות ועוד.
למעבר לאתר החדש
דף הבית » ג'קוזי לחצר קצה נעלם

בריכת "קצה נעלם" במלון בסינגפור.

המראה המדהים של הקצה הנעלם (VANISHING EDGE) היה זמין עד לא מזמן רק בבריכות שחייה יוקרתיות בבתי המלון המפוארים ובאחוזות הפרטיות המשקיפות לנוף מרהיב, עד שחברת COASTSPAS הקנדית הרימה את הכפפה ופיתחה את סדרת ה CASCADE - סדרת דגמי ג'קוזי ובריכות ספא ייחודיים אשר במבט מתוך הג'קוזי - קו המים מתאחד עם קו הנוף. 
ג'קוזי עם אפקט הקצה הנעלם הוא הצעקה האחרונה והלוהטת כיום בעולם הג'קוזי ומהווה שוב ושוב מוקד משיכה מרכזי בכל התערוכות הנחשבות בתחום. השקת הסדרה בארץ מתבצעת במקביל להשקתה באירופה ובצפון אמריקה. 

 


פטנט רשום וייחודי
ג'קוזי עם אפקט הקצה הנעלם הוא פטנט רשום ובלעדי של  חברת COASTSPAS הקנדית , יצרנית הג'קוזי המאופיינת ומובילה באיכות ובחדשנות.

דגמי הג'קוזי מעוצבים ומיוצרים במפעל אשר ממוקם בוונקובר קנדה, תחת נהלי ISO 9001, פיקוח הדוק ובקרת איכות מוקפדת ובלתי מתפשרת. 
התוצאה היא רמת גימור שאין דומה לה וחדשנות פורצת דרך.

אפקט עיצובי של יוקרה ויופי עוצרי נשימה...
ג'קוזי עם אפקט הקצה הנעלם מציג עיצוב עוצר נשימה ויחיד מסוגו, המחבר את קו המים עם הנוף הנשקף ברקע ומאפשר לג'קוזי להתמזג עם סביבתו ועם הנוף החוצה. האפקט החזותי משדרג את חווית הטבילה בג'קוזי ואת עיצוב הגינה או המרפסת באופן שעוד לא נראה כמותו. אפקט הקצה נעלם נוצר באמצעות גלישה של מי הג'קוזי במפל אל תעלה סמויה מעבר לקצה הפונה אל הנוף. אם בעבר ניתן היה להשיג את האפקט המיוחד הזה רק בבריכות שחיה בנויות מבטון המעוצבות ומתוכננות באופן קפדני תוך התחשבות בתנאי הקרקע והנוף, הרי שעכשיו ניתן לעצב סביבה מרהיבה גם בבריכת ג'קוזי.
 
תחלופת מים רציפה ומתמדת 
תנאי הטבילה בג'קוזי עם מפל הקצה הנעלם היגייניים ובריאים הרבה יותר. מפל המים הרחב של הקצה הנעלם מהווה למעשה תעלת גלישה או סקימר באורך כ 1.5 מטר אשר מנקז ברציפות את כל שכבת המים העליונה אל מכל סמוי מתחת לג'קוזי. המים הנשפכים אל תעלת הגלישה מוחזרים אל אמבט הג'קוזי דרך מערכת הסינון והחיטוי לאחר טיהור.
כל נפח מי הג'קוזי עוברים דרך מערכת הסינון והחיטוי כ 8 פעמים בשעה!! כמספר מחזורי סינון בג'קוזי ציבורי מסחרי!!  
התוצאה: חווית טבילה - במים טריים, נקיים ורעננים ותנאי היגיינה ובריאות טובים יותר.

מרוגע ועד עושר
לפי תורת הפנג שוואי, לצליל של מים מפכים יש אלמנט מרגיע וחיוני לחצר וסביבה הרמונית.
הסינים מאמינים כי מים זורמים  מסמלים עושר, כך שאיך שלא תסובבו את זה, ג'קוזי עם אפקט הקצה הנעלם הוא הרבה יותר מאשר סתם ג'קוזי ומייצר אווירה, נוכחות, איכות חיים וחווית טבילה מיוחדת במינה.

 

 

 
תחושת מרחב שאין כמותה
ג'קוזי עם אפקט הקצה הנעלם מעניק תחושה של מרחב בלתי נגמר ופותר תחושות של סגירות או צפיפות שעלולות להתעורר בשהייה בג'קוזי רגיל. הישיבה מול הנוף במקום מול דופן ג'קוזי סטנדרטית עושה את כל ההבדל. מבנה הג'קוזי גם מאפשר לקבוצת אנשים גדולה להיכנס יחדיו לג'קוזי מבלי להשפיע משמעותית על מפלס המים והופך את חווית השהייה בג'קוזי למהנה ומרגיעה עוד יותר.
 דגמי הדגל של COASTSPAS לשנת 2012

מגוון הדגמים החדשים והמרהיבים של הג'קוזי לגינה עם אפקט הקצה הנעלם
רק ב FERRA CANADIAN SPAS -
לחצו כאן לצפייה בכל דגמי הקצה הנעלם...
סדרת ה CASCADE החדשה מציעה מגוון דגמי ג'קוזי עם קצה נעלם, הפטנט הרשום של החברה. כולם בלעדיים, ייחודיים ומציעים חווית פינוק יוקרתי חסר תקדים. הסדרה כוללת את דגם ה CASCADE-1 אשר היווה את אב הטיפוס הראשוני לסדרה, את דגם ה NIAGARA הענק עם המפל הרחב, את דגם ה PHANTOM הפינתי עם העיצוב המדהים, דגם ה EDGE הקומפקטי לחללים קטנים ואת התוספת האחרונה לסדרה - דגם ה HORIZON המהמם!
הסדרה מאופיינת בקווים ייחודיים, במפל מים עליון ברוחב 60 ס"מ משולב בתאורת אווירה מדהימה, משאבות 5 כ"ס המספקות מים בעוצמה לעד 61 ג'טים הממוקמים בתכנון קפדני לעיסוי כל חלק אפשרי בגוף. המושבים הרחבים בעיצוב הארגונומי מאפשרים טבילה נינוחה בצוותא לעד 7 רוחצים. 
מערכת הבקרה האינטראקטיבית של דגמי הסדרה פותחה על ידי חברת BALBOA ארה"ב במיוחד לסדרה זו ומהווה כשלעצמה פריצת דרך נוספת בתחום: מסך בקרה ייחודי עם מסך מגע LCD מואר בעיצוב והנדסת אנוש ידידותיים להפעלה בנוסף לאופציות שליטה מרחוק ע"י שלט רחוק מוגן המים או אפליקציית שליטה מרחוק ע"י אייפון או אייפד.
 

       צג הבקרה המשוכלל של BALBOA            רמקול עם תאורת LED פנימית                    שסתומי שליטה מוארים                         תאורת LED בתוך הג'טים                             מפל המים המואר