מגוון דגמי ג'קוזי יוקרתי לגינה, לחצר ולגג מתוצרת COASTSPAS קנדה מקבוצת GSB – המתמחה בשדרוג הזמן הפנוי, ייבוא שיווק והתקנה של מגוון מוצרי יוקרה
למעבר לאתר החדש
דף הבית » מידע מקצועי » כל השאלות והתשובות על ג'קוזי
מידע מקצועי
שאלות ותשובות

כל השאלות והתשובות על ג'קוזי

HOT TUB או SPA?
המונחים HOT TUB ו SPA משמשים באנגלית לתיאור אותו הדבר מאז הקמתה של התעשייה. במקור היו אלה שני דברים שונים. SPA היה אמבט רפואי שהיה עשוי מסוג של אקריליק. בעוד ש HOT TUB היה אמבט עגול עשוי מעץ. ה HOT TUB מהווה בעצם את הבסיס להתפתחות האמבט האקרילי ועדיין מיוצר ע"י חברות כפריט נוסטלגי.
מהם ההטבות הרפואיות בטבילה בג'קוזי?
ב FERRA, אנו מאמינים שההטבה הבריאותית החשובה ביותר ברכישת ג'קוזי היא השיפור באיכות החיים שלך. הבעלים חש הזדמנות מיוחדת וחדשה לבלות עם משפחתו וחברים בסביבה נעימה וחברותית ובו זמנית מפחית את רמת המתח המאפיין את סגנון החיים כיום. מחקרים רבים מראים ששימוש קבוע בג'קוזי יכול להפחית את הסממנים של כאבי פרקים, בעיות שינה וצהבת סוג 2.
האם נדרשת מערכת אינסטלציה לצורך התקנת הג'קוזי?
לא, כל יחידות הספא מהוות מערכת סגורה ועצמאית לחלוטין. את הספא ניתן למלא עם צינור וברז גינה פשוט ולרוקן לנקודת הניקוז הקרובה ע"י פתח הניקוז בתחתית המערכת או ע"י משאבה טבולה.
האם עלויות התפעול של מערכת הג'קוזי יקרות?
זה תלוי בשימוש. בממוצע, הפעלת ג'קוזי עולה פחות מדולר להפעלה יומית, אפילו במזג אוויר קר מאוד. רוב הסיכויים שאתה משלם יותר עבור הכבלים בבית... הכיסוי האיכותי והבידוד ההיקפי מצמצמים משמעותית את איבוד האנרגיה, ומשאבות הסחרור שלנו בעלות המהירות המשתנה משתמשות באמפר אחד בלבד בזמן פעולת הסינון.
איזה סוג של ג'קוזי עלי לחפש?
זה תלוי בגודל המשפחה שלך, גודל החצר, עומק הישיבה שאתה רוצה. התוספות שאתה מחפש והתקציב שלך. עם 25 דגמים של ג'קוזי לגינה, לגג או למרפסת ב 65 וריאציות ניתן להתאים מערכת לכל תקציב, דרישה וסגנון חיים תוך שמירה על האיכות והסטנדרטים הגבוהים המאפיינים את המערכות של FERRA .
מהי שיטת הסינון הטובה ביותר?
מסננים המותקנים בסקימר (כמקובל ברוב החברות) יונקים מים רק מהשכבה העליונה, משאירים את הלכלוך הכבד יותר לשקוע לתחתית ומהווים עומס מיותר על המשאבה. כמו כן פעולת הוצאתם לצורך ניקיון מחזירה חלק מהלכלוך אל האמבט. במערכות הסינון הציקלוניות שלנו, המסננים מותקנים על קו הלחץ של המשאבה, מקבלים מים הן מהתחתית והן מהסף העליון של המים ומשלבים מנגנון מיוחד (ציקלוני) שמטרתו לסחרר את המים סביב המסנן כדי לנצל את מלוא שטחו. מערכת הסינון הציקלונים שלנו עושה שימוש במשאבות הסחרור החזקות של הג'טים – (במהירות נמוכה) ובכך מקטינה את מספר הרכיבים המתבלים במערכת. שטח הסינון במגוון הדגמים נע בין 50sq/f לשיא של 175sq/f. שיפור משמעותי לאיכות המים מושג ע"י מערכות החיטוי המתקדמות המפיקות אוזון מהאוויר ומזריקות אותו למים.
כמה חשוב הוא כוח הסוס?
שאתה יכול להפחית את העוצמה שלו אם אתה רוצה. אך אל תתבלבל מהמספרים: המבחן האמיתי הוא מבחן הזרימה, הזרימה נמדדת על ידי כמות המים שמוזרמת כל דקה. תפעיל כל סילון ותרגיש בעצמך. ללא מנוע חזק אתה תידרש לרכוש מספר רב של משאבות או להקטין את כמות הסילונים בספא שלך. בקש לראות את התרשימים של הספק. מבחן ראייה פשוט הוא לבדוק את גודל הצינורות שמובילות למשאבה וממנה. כמה שהצינור גדול יותר, כך הזרם חזק יותר. בדוק את הסיווג האמפר אשר מוטבע בבירור של המשאבה. אמפר גבוה יותר = משאבה חזקה יותר.
כמה ג'טים אני צריך?
מספר הג'טים חשוב, כמו הגודל שלהם והמיקום שלהם. הג'טים במערכות הספא שלנו ממוקמים ארגונומית על מנת להעניק לך את הטיפול התרפי הטוב ביותר. הג'טים שלנו מעוצבים כך שיגיעו לקבוצות שרירים שונות במהירויות ולחצים שונים. דבר עם המומחים שלנו לגבי הצרכים המיוחדים שלך על מנת לוודא שתקבל את הכמות, העוצמה והמיקום שאתה צריך.
האם האחזקה של הספא מסובכת?
לא, אך כמו עם כל השקעה גדולה, כמו המכונית שלך למשל, נדרשים זמן ותשומת לב. חשוב לשמור איזון כימי של המים בפילטרים וניקיון סדיר של המסננים . כמו גם בדיקות שנתיות קבועות ע"י טכנאי החברה. דבר עם המוכר שלנו כשאתה קונה את הספא וודא שאתה מבין את הדרישות הבסיסיות, אנשי השרות שלנו ישמחו לעזור בכל שאלה או בעייה.
האם אני צריך קבלן, שרברב או חשמלאי להתקנת הספא?
מערכות הספא שלנו הן עצמאיות- פשוט למלא עם הצינור בחצר. חיבור מערכת הספא לחשמל יעשה ע"י חשמלאי מוסמך בלבד. יש צורך בבסיס בטון יציב וישר על מנת למקם עליו את הספא
האם רוב מערכות הספא מגיעות עם אחריות?
אין אחריות סטנדרטית בעולם מערכות הספא, אז בדוק בדקדקנות את האחריות של היצרן. ל FERRA יש את אחת הפוליסות הטובות ביותר כיום.