בריכות פרטיות, בריכות נירוסטה, בריכות בטון, בריכות על הגג, בריכות פנטהאוז, תכנון בריכות, עיצוב בריכות ועוד.
למעבר לאתר החדש
דף הבית » מידע מקצועי
מידע מקצועי
שאלות ותשובות
כל מה שצריך לדעת על כלור לבריכה
כלור הינו יסוד כימי המשמש בין היתר לחיטוי וטיהור מי בריכות שחייה ומי שתייה, בזכות כושר קטילת החיידקים שלו....
מידע נוסף
כל המידע על בריכה מנירוסטה
בריכת שחייה מנירוסטה היא בריכה ייחודית ונדירה בנוף הבריכות הישראלי. לבריכת נירוסטה יש יתרונות רבים:...
מידע נוסף
חושבים על הקמת בריכה ביתית מבטון?
מי לא חולם על בריכת שחייה פרטית בבית?כזאת שתעלה את ערך הנכס ותהפוך את החצר שלכם למתחם מים מרענן לכל המשפחה,...
מידע נוסף
איך בוחרים בריכת שחייה?
איך אפשר לדעת איזו בריכה מתאימה ביותר לבית שלכם? מה ההבדל בין סוגי הבריכות? מהי "בריכה איכותית"? ומתי עדיף...
מידע נוסף

מידע מקצועי

התקנת ג'קוזי על גג או מרפסת אינו עניין שיש להקל בו ראש, היכסו לדף כדי לקבל את כל המידע לעשות זאת בצורה הנכונה...
מידע נוסף
  בטיפול שוטף במי הג'קוזי יש לזכור שכושר התפתחות של חיידקים במי ג'קוזי גבוה לאין שיעור מאשר בבריכת שחייה.   הדבר נובע משתי סיבות עיקריות : הטמפרטורה של מי הג'קוזי גבוהה יחסית ותנאים אלה הם אידיאלים להתפתחות חיידקים. כמות המשתמשים ביחס לנפח המים הוא גבוה מאוד. שני משתמשים בג'קוזי מקבילים לכ 150 משתמשים בבריכת שחייה ביתית.   על כן על מנת לשמור על איכות המים וצלילותם יש להשתמש במספר חומרים . באופן כללי חומרי הטיפול במים נחלקים לחמש קבוצות :
מידע נוסף
תפעול בעיות נפוצות במי הג'קוזי, בעמוד מידע זה תוכלו לצפות בטבלה אשר מחולקת על ידי נושא הבעייה בטיפול מי הג'קוזי, סיבה אפשרית לבעייה אשר נוצרה או עלולה להיווצר והטיפול המומלץ על ידינו בכדי שתוכלו ביתר קלות להתמודד עם הבעייה, לטפל בא ולחזור במהרה לשגרת מי הג'קוזי החמימים, הצלולים והנעימים.
מידע נוסף
בהפעלה ראשונית של הג'קוזי - נקו היטב את כל משטחי האקריל של הג'קוזי עם FAST GLOSS לפני מילוי המים, FAST GLOSS יוצר שכבת מגן על משטח האקריל ומקנה לו מראה מלוטש ומבריק.
מידע נוסף
כדי לעזור לכם להתמקד על המוצר המתאים לכם ולמנוע ממכם ללכת שולל אחר שפע המידע המוטעה הנפוץ בשוק הג'קוזי אספנו עבורכם את מיטב המיתוסים הנפוצים בשוק כשהם מלווים בהסבר המתאר את המציאות בפועל.
מידע נוסף
היום הגדול הגיע ואתם מחליטים שהגיע הזמן לקנות לעצמכם ג'קוזי ולהתחיל לחיות באמת. משימה פשוטה, נכון? אז זהו שלא. תחום מערכות הג'קוזי והספא הביתיות מוצף (תרתי משמע) בשנים האחרונות בעשרות יצרנים ויבואנים של מערכות, רובן תוצרת הארץ או המזרח הרחוק, ההיצע אדיר ומי שאינו בקיא בפרטים עלול "ללכת לאיבוד" בין שלל הדגמים והמחירים. בדיוק בשביל זה אספנו את חמש הנקודות הקריטיות ביותר לבחינה לפני רכישת הג'קוזי המושלם והרי הן לפניכם:
מידע נוסף
מזל טוב! החלטתם לקנות ג'קוזי! בחרתם את היצרן, הגודל, את מספר הרוחצים ואפילו את הצבע... כל מה שנותר לכם הוא למצוא את המיקום האופטימלי להצבת הג'קוזי וצורת ההתקנה. קיימות מספר אפשרויות למיקום הג'קוזי: בבית, בגינה, על הגג או אפילו על מרפסת. נתחיל באופציה הפשוטה – בהתקנת הג'קוזי בחצר בהתקנה חיצונית יש להכין משטח בטון יציב להעמדת הג'קוזי בעובי לפחות 10 ס"מ, מפולס – ללא שיפועי נקוז. בהתקנת ג'קוזי על הגג או על מרפסת יש לקחת בחשבון את העומס שמפעיל משקל הג'קוזי על משטח ההתקנה. רוב הגגות והמרפסות מתוכננות באופן סטנדרטי לעומס של בין 250-350 ק"ג למ"ר, בבחירת הג'קוזי יש לבדוק את משקלו לעומת שטחו ולוודא שהוא מתאים לעומס המותר או לחילופין לחזק את מבנה הגג המרפסת בהתאם.  
מידע נוסף
סרטון וידאו אחד שווה אלף תמונות - דגמי הג'קוזי שלנו במבחר סרטוני הדגמה - התקנות ג'קוזי, מפרטים טכניים ועוד...
מידע נוסף

1